Spotkanie z Wojewodą Podkarpackim

      Możliwość komentowania Spotkanie z Wojewodą Podkarpackim została wyłączona

W dn. 21,05,2026 r. /czwartek / o godz. 15,30 odbędzie się spotkanie z Wojewodą Podkarpackim

PANIĄ TERESĄ KUBAS – HUL

Spotkanie będzie miało charakter informacyjno – dyskusyjny na tematy dotyczące problemów seniorów,

Ze względu na ważność tematów proszę o niezawodne uczestnictwo w spotkaniu