W dn. 21,05,2026 r. /czwartek / o godz. 15,30 odbędzie się spotkanie z Wojewodą Podkarpackim
PANIĄ TERESĄ KUBAS – HUL
Spotkanie będzie miało charakter informacyjno – dyskusyjny na tematy dotyczące problemów seniorów,
Ze względu na ważność tematów proszę o niezawodne uczestnictwo w spotkaniu
